Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Bizler, misyonumuzu yerine getirmenin ve vizyonumuza ulaşmanın ancak kalitemizi, teknolojimizi, etik değerlerimizi ve bilgi birikimimizi harmanlayarak global üreticiler ile rekabet etmeye ve dünya pazarlarına taşımaya kararlıyız. Grubumuz, Enerji Sektörü, Arazi Geliştirme, İnşaat ve Turizm Sektöründe genel stratejik planlarımızın doğrultusunda, gerçekçi ve temkinli olarak büyüyecektir.

Grubumuzun Enerji sektöründe çevreye duyarlı, doğaya saygılı anlayışı Polat Enerji tarafından geliştirilmiş olan rüzgar santralleri ve İştiraklerindeki yatırımlarımız devam etmektedir. Enerji sektöründe özellikle rüzgar enerjisi konusunda büyümek, grubumuzun en önemli stratejik hedefleri arasında yer almaktadır.

Grubumun bütününde, günümüzün yönetim anlayışı doğrultusunda, sürekli ve sağlıklı değişim ve gelişimi gerçekleştirmek en önemli ve vazgeçilmez hedeflerimizin arasındadır. Kurumsal yönetim ilkelerini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızın birer lider olarak eğitilmeleri ve gelişmeleri için gereken her türlü olanakların sağlanması amacımızdır.

Grup şirketlerimizin vizyonu birer dünya şirketi olmaktır. Piyasa liderliği için bulunduğu sektörlerde daha da arttırmak ve bu alanlarda ortaya çıkabilecek yeni fırsatları da değerlendirmek, Grubumuzun büyüme stratejisinin temelini oluşturmaktadır.

Hedeflerimize ulaşmak için oluşturduğumuz planlarımızın uygulanmasında, bugüne değin olduğu gibi bundan sonra da tüm müşteri, tedarikçi, finansal kurum ve kuruluşlar ile yöneticilerimize, çalışanlarımıza; gösterdikleri ve gösterecekleri destek, güven ve hoşgörüye teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Adnan Polat
Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO

 

Copyright 2014. All rights reserved